Únor 2014

Půjčka do 30 000 ihned

9. února 2014 v 15:04 | Katka T. |  Nebankovní půjčky
Půjčky do výše 30 000 korun jsou poskytovány nebankovními společnostmi. Na takový typ půjčky nepotřebujete věřitele a půjčka je vyřízena velmi rychle. Žádat o půjčku můžete z pohodlí svého domova, protože stačí vyplnit pouze internetový formulář. Půjčka bude vyřízena do druhého dne. Pokud máte zápis v registru dlužníků, nemusíte panikařit, protože společnosti hledají takové klienty jako jste Vy. Mnohé společnosti nabízejí kromě půjčky do 30 000 ihned i jiné produkty. Jejich ovšem trvá delší dobu. Nevýhoda těchto narychlo vyřízených půjček je vysoký úrok. Protože právě na něm společnosti vydělávají.

Doba splatnosti je poměrně krátká a když ji přesáhnete, tak se můžete těšit na tučnou pokutu. Tyto půjčky si lidé berou většinou v případě, že je těsně před výplatou a oni potřebují nutně něco zaplatit. Ihned jak jim přijde výplata tak půjčku zaplatí. Půjčku můžete platit jednorázově bez jakýchkoliv poplatků. Splatit ji můžete tedy i na druhý den. Ve formuláři na internetu vyplníte základní informace, nemusíte předkládat žádné potvrzení o pravidelném příjmu ani nic podobného.

Rychlá půjčka ihned

4. února 2014 v 18:50 | Katka T. |  Nebankovní půjčky
Rychlé neúčelové půjčky si můžete zřídit u mnoha společností. Půjčka může mít finanční výši mezi 30 000 a 250 000 korun. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a formulář se žádostí můžete odeslat přes internet. Půjčka bývá schválena obvykle do druhého pracovního dne. U neúčelové půjčky nepotřebujete ručitele. Nemusíte ručit automobilem ani nemovitostí. Charakteristika neúčelových půjček je poměrně široká. Půjčky se vyřídí velmi snadno a rychle. Přístup ke klientovi je benevolentnější než v případě vyřizování půjčky v bance.

Mezi další rychlé půjčky patří rozohodně i sms půjčky jedná se o opravdu rychlé půjčky kdy můžete získat peníze na svůj účet i do 30 minut. Máme hned několik druhů sms půjček mezi ně patří i sms půjčky ihned uplně každému a spousta dalších.

Půjčku můžete získat i se záznamem v registru dlužníků.
Tyto půjčky mají však velmi často poměrně vysoké úrokování. Pokud propásnete splatnost půjčky, čeká na Vás velká pokuta. Částka, kterou si můžete půjčit nedosahuje hodnot jako v bance. Půjčka je vhodná pro všechny, kterým často chybí menší finanční obnos. Při zřizování půjčky není požadován ručitel. Půjčku můžete získat od společnosti Ferratum a Provident. Výše částky, kterou si může klient vypůjčit se odlišuje od společnosti, u které půjčka probíhá.

Půjčky od soukromých osob

3. února 2014 v 15:58 | Albert |  Nebankovní půjčky
Stále častěji se dostává mnoho lidí do situace, kdy potřebuje půjčit peníze. Počet uzavřených půjček stále stoupá. Můžeme říci, že každý rok si obyvatelé České republiky půjčují více a více. Z tohoto trendu samozřejmě nejvíce profitují poskytovatelé půjček, tedy bankovní a nebankovní společnosti a soukromí investoři. Pokud si chcete vyřídit půjčku u banky, pak narazíte na dva problémy. První je zda jste dostatečně bonitní pro banku, aby Vám peníze půjčila a druhý problém je, že banky jsou často velmi neosobní.

Chtějí o Vás vědět všechny informace a řádně si Vás prověřují. Taky aby ne když se často jedná o půjčky velmi vysoké. Problém některých lidí je však ten, že neradi dávají bankám tolik dostupných informací a nemají takřka zachováno soukromí. Pokud si budete půjčovat od soukromých osob pak vězte, že celý proces proběhne mnohem rychleji než v případě vyřizování půjčky v bance. Také papírování je mnohem méně. Půjčky od soukromých osob mohou být vyřízený také formou směnek, které jsou v případě nesplácení velmi dobře vymahatelné.

Půjčky od soukromých osob snadno a rychle?

Některé půjčky od soukromých investorů, vyřizují sami investoři, jiné jsou zprostředkovány pomocí agentury. Proto jsou soukromé půjčky velmi výhodné.Podmínky se mohou od investora k investoru velmi lišit. Obecně však platí, že půjčky jsou mnohem dostupnější. Pokud jste navíc zapsaní v centrálním registru dlužníků, pak do banky ani nemusíte chodit, protože Vám nepůjčí ani korunu.
Naopak soukromé investory nezajímají Vaše minulé problémy. Pokud nemůžete dokládat své příjmy opět Vás v bance zklamou. Opět se tedy můžete obrátit na soukromé osoby, které Vaše prosby vyslyší. Jednou z nevýhod však může být o poznání vyšší úrok u půjček od soukromých osob než kdyby jste si půjčku zřídili v bance.