Březen 2014

Získejte půjčku ještě dnes

19. března 2014 v 0:52 | Petr |  Nebankovní půjčky
Četné půjčky na českém trhu, ať už bankovní či nebankovní, vyžadují od svých klientů mnohé doklady - o výši příjmu, o vázanosti k trvalému bydlišti, případně ještě o ručitele či o majetku nutném na zajištění atd.
A co takhle využít možnosti půjčky na OP? Jde o jednoduchý, ale efektivní finanční produkt od společnost Smart Corporation. O SMS půjčku ihned na účet požádáte online a v krátké době se vám ozve zprostředkovatel půjčky, aby vám oznámil, jestli vám bude schválená či nikoliv. Pokud ano (a vzhledem k požadavkům je to pravděpodobné) domluvíte se se zprostředkovatelem na podrobnostech a obchodní zástupce vám doručí peníze domů.

Před jejich vydáním s vámi sepíše srozumitelnou smlouvu bez skrytých poplatků a dalších nekalostí. Při jejím podepisování předložíte obchodnímu zástupci občanský průkaz a druhý doklad totožnosti pro ověření, že jde skutečně o vás. Tím veškerá administrativa končí. Takto jednoduše si můžete půjčit částku od 5 000 do 50 000 Kč. Peníze lze využít na různé nákupy, dovolenou, začátek podnikání, splacení dluhů či na cokoliv jiného. To už si rozhodnete sami.
Získejte i vy peníze ihned na ruku. Jednoduchost i rychlost, s jakou vám bude půjčka na OP vyřízená, vám jistě bude vyhovovat.

Expres půjčky

1. března 2014 v 14:41 | admin |  Nebankovní půjčky
Expres půjčky mají rovněž zařazeny ve své nabídce nejenom banky, ale i nebankovní společnosti. Bankovní expres půjčky nepotřebují žádného ručitele ani žádnou nemovitou zástavu. Klient banky si může zvolit dobu splácení úvěru v rozmezí 24 až 96 měsíců. Dále lze sjednat pojištění pro případ smrti, invalidity či ztráty zaměstnání. Dané půjčky lze předčasně splatit a to v plné výši. Tento typ bankovní půjčky je poskytován zhruba od 30 tisíc do 600 tisíc Kč.

Zatímco co jsou nebankovní expres půjčky do 250 000 Kč. Daná nebankovní společnost nevyžaduje doložení příjmů klienta. Z této půjčky platit můžete leasing, různé pojištění (povinné ručení a životní pojištění).

V případě že oplýváte sumou finančních prostředků, můžete jej investovat například do komoditních produktů, jako je elektřina, plyn, zlato, diamanty či ropa. Přímo na elektronických aukcích seženete, co potřebujete. Vyzkoušet však můžete podílové fondy, dividendové akcie či termínované vklady. Své prostředky můžete ukládat do stavebního spoření.